Заслужена перемога

Дата: 22.12.2020 13:14

Працівник Матусівського будинку культури Анатолій Глек взяв участь в I Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва з міжнародною участю «NEW YEARS SPLASH  FEST» в м.Умань. Зважаючи на карантинні обмеження, конкурс проходив дистанційно.

Анатолій отримав Дипломом лауреата I  ступеня, в номінації «Інструментальне мистецтво» (VI вікова категорія).

Також  відділ культури Уманської міської ради Мистецький проєкт «SPLASH of ART» нагородив  Подякою директора Матусівського сільського будинку культури Володимира Сівака, за вагомий внесок у справу духовного відродження, виховання підростаючого покоління, популяризацію музичного мистецтва та високий професіоналізм.

Матусівська громада щиро вітає переможців! Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Фото без описуФото без описуФото без опису«NEW YEARS SPLASH FEST»