АМУ підтримує ініціативу Мінрегіону щодо повернення архітектурно-будівельного контролю на місця

Дата: 15.12.2020 19:44

Міністерство розвитку громад і територій України підготувало проєкт постанови, яка має на меті відновлення дії постанови Кабінету Міністрів України №553 «Про порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю». Проєкт планується винести на найближче засідання Уряду, його вже отримали на погодження центральні органи виконавчої влади.

Ініціатором відновлення дії постанови №553 виступив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

«Через відсутність держконтролю, зокрема, зі сторони органів місцевого самоврядування, в українських містах виник будівельний колапс. Наразі, місцева влада жодним чином не може впливати на самочинне будівництво, що вже призводить до трагічних наслідків. Така ситуація, на жаль, відбувається по всій країні», - сказав Міністр.