Український воїн – приклад для наслідування

Дата: 07.12.2020 11:25

В Матусівському НВК № 2 проведено ряд заходів, приурочених Дню Збройних сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тими, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу. Класні керівники провели години спілкування «Український воїн – приклад для наслідування», «Яка армія потрібна моїй країні» та виховний захід "Зі святом, захисники!".

Всі учасники  заходів  зрозуміли основне –  тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій своєї країни.