5 грудня – Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2020 14:30

Волонтери – це люди, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому. Вони займаються діяльністю на користь суспільства, охоплюючи різні сфери життя, мають активну життєву позицію, зацікавлені у допомозі іншим та бажають змінити все на краще. Це відкриті і добрі люди, для яких доброчинність – невід’ємна частина їх життя.

Сьогодні для нашої країни волонтерство, як ніколи, є важливим, і в останні роки набуло неабиякого розвитку. Велику роботу волонтери проводять по спасінню людського життя, надають посильну допомогу людям, які знаходяться в складних життєвих обставинах та військовослужбовцям в зоні АТО.

Дуже приємно, що жителі нашої громади не залишаються осторонь проблем людей, які потребують допомоги. Тому сьогоднішнє свято об’єднує всіх нас, надихає і дає надію. Доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, людство не зникне з обличчя землі. Бажаю всім родинам щастя, міцного здоров’я, достатку, миру, добра і невичерпної енергії. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Низький уклін усім небайдужим людям!

З повагою голова громади Леся Шаповал