В РАМКАХ АКЦІЇ

Дата: 04.12.2020 08:44

В рамках всеукраїнської акцій «16 днів проти насильства» учні Станіславчицького НВК провели конкурс плакатів « СТОП СНІД!» та урок толерантності «Жити без обмежень»,  приурочений до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями 3 грудня. Учні прослухали розповіді про відомих усьому світу людей- композиторів, письменників, художників ,співаків, танцюристів, спортсменів- письменника Мігеля де Сервантеса, композитора Людвіга ван Бетховена, президента США Франкліна Рузвельта,  француза Ніка Вуйчича ( людина народилася без  кінцівок) та переглянули презентацію « Жити? Жити!». Зі словами про велику силу духу до учнів звернувся священник  Блонський Петро Васильович. Учні зробили висновок кожен для себе: захищаючи честь людей з обмеженими можливостями, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність- це не вирок. Люди, сильні духом,  живуть у суспільстві і відчувають себе повноцінними людьми. Наше завдання – підтримати їх.

Лариса Бобошко, директор НВК