Спільні зусилля – бажані результати

Дата: 01.12.2020 11:55

Перший день зими приніс сніг та погіршення погодних умов. Тому виникла потреба у розчищенні доріг та вулиць громади. Забезпечує цю функцію в Матусівській  громаді КП «Відродження», фермерські господарства, які працюють на території громади та філія «Шполянський райавтодор».   В першу чергу відновлюється  доступ до об’єктів соціальної сфери: шкіл, амбаторій, ЦНАПу, а також забезпечується можливість проїзду громадського транспорту.  Варто зазначити, що спільні зусилля приносять бажані результати – дороги розчищені від снігу та безпечні для  руху.