ЗРОБИМО СВІТ КРАЩИМ!

Дата: 30.11.2020 09:56

Щороку з 25 листопада по 16 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів протит насильства».До акції долучився і наш заклад, який братиме участь у запланованих заходах. Це і проведення конкурсу дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей», конкурсу шкільної газети на тему «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності», проведення виховних годин на тему  «Попередження домашнього насильства», «Сім’я без насильства!» ,конкурс плакатів «Профілактика ВІЛ-інфекцій та СНІДУ», годин спілкування на теми «Вплив алкоголю, наркотиків, тютюнопаління на поведінку людини», «Життя це мить. Зумій його прожить», «Профілактика  шкідливих звичок», «Зроби свій вибір: здоров’я – чи алкоголь і цигарка?», перегляд тематичних відеофільмів «Дивись на нас, як на рівних».  В бібліотеці оформлена тематична виставка літературних джерел з теми «Запобігання насильству в сім`ї». А саме цього дня до школярів Станіславчицького НВК завітали поліцейський громади Іванов В.Ю. та начальник відділу у справах неповнолітніх громади Олійник І.С. На тематичному занятті з елементами тренінгу гості зуміли зацікавити учнів пошуками відповідей на питання  «Чи можуть інтернет і мобільні телефони бути джерелом  насилля?», « Види насильства і шляхи протидії», « Попередження домашнього насильства». Олійник І.С. детально розповіла про причини сімейних конфліктів, правовий захист усіх членів сім»ї, шляхи виходу з конфліктних ситуацій. А Іванову В.Ю. довелося відповідати на численні запитання юних громадян буквально про все- правила керування транспортними засобами, відповіді телефонним шахраям, способи убезпечення від кібербулінгу. Заняття пройшло динамічно і пізнавально. На закінчення учні щиро подякували шановним гостям і запросили ще не один раз відвідувати нашу школу ,пожартувавши: « Але тільки з профілактичною метою».

Лариса Бобошко, директор Станіславчицького НВК