20 листопада відбулась I сесія VIII скликання Матусівської сільської ради ОТГ

Дата: 21.11.2020 15:10

Розпочалось засідання із виступу голови Матусівської територіальної виборчої комісії, яка офіційно оголосила результати місцевих виборів. Вона назвала склад новообраних депутатів Матусівської сільської ради ОТГ, затверджених ТВК. Ними стали 22-є осіб, 21 з яких зачитали присягу та отримали посвідчення депутатів.

Відповідно до результатів місцевих виборів, головою Матусівської об’єднаної територіальної громади стала Леся Шаповал. Приступаючи  до виконання своїх повноважень, Леся Володимирівна склала урочисту присягу, зазначивши, що працюватиме на благо Матусівської громади та її жителів.

Після урочистої частини голова громади відкрила перше засідання сесії нового скликання та озвучила порядок денний, за який депутати проголосували одноголосно. Серед важливих питань було обрання секретаря Матусівської сільської ради та затвердження старости села Станіславчик.

Шляхом таємного голосування депутати обрали секретаря сільської ради. Ним стала Наталія Рак, кандидатура якої була підтримана більшістю голосів.

Потім були утворені постійні депутатські комісії та затверджено склад виконавчого комітету Матусівської сільської ради ОТГ.

На посаду старости села Станіславчик був затверджений діючий староста Іван Бакуменко. Під час призначення старости присутні вислухали депутатів із Станіславчика, які представляють інтереси жителів свого села.  За кандидатуру Івана Дмитровича депутати проголосували одноголосно.

Отже, на засіданні I сесії VIII скликання Матусівської сільської ради ОТГ були розглянуті всі питання та затверджені всі рішення, які планувалися.