НАЙЧИТАЛЬНІШИЙ ДЕНЬ РОКУ

Дата: 06.10.2020 22:30

Саме так називають учні, учителі, батьки, та й кожна людина, яка любить читати і дружить з книгою, 30 вересня. Адже саме в цей день відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Ще в 1998 році Президент України підписав відповідний Указ, яким і затвердив це свято. В цей день вітання зі своїм професійним святом приймали  бібліотекарі шкільної та сільської бібліотеки с. Станіславчик - Заріцька Валентина Іванівна та Броварська Наталія Іванівна.Учні не скупилися на щирі слова привітань, подяки і побажань творчих злетів, любові до книг і до тих, хто їх читає. Адже бібліотекарів по праву називають провідниками у світ знань, казок, подорожей та фантастики. Безсумнівно, зараз можна купити чи завантажити будь- яку книгу. Але особливоЇ, трішки втаємниченої атмосфери, яка притаманна саме бібліотеці, не знайдеш ніде. На святі бібліотеки  було усе: і конкурси, і веселі питання, і жартівливі тренінгові заняття , і влучні відповіді глядачів. Конкурсантки Корецька В., Щербакова Д., Рудоман В., Шульга К., Косачова Н. отримали сертифікати в номінаціях « Панночки Невгамовність, Гуморинка, Красуня, Безпосередність, Українка».  А Корецька Валерія завоювала титул «Бібліопринцеса». Не відставали і бібліотекарі. Вони точно і вміло користувалися мовою жестів, активно виконували тренінгові завдання і вкотре довели, що вони- супер! Спробуйте тепер сказати, що бібліотеки- минуле століття. Нічого подібного! Так що пам»ятайте: читати не шкідливо, шкідливо не читати!

Л.Бобошко, директор Станіславчицького НВК