Вітаємо художнього керівника Матусівського будинку культури Надію Олійник з Днем народження, яке вона святкує 7 жовтня

Дата: 07.10.2020 08:00

Шановна Надіє Вікторівно!

Матусівська громада щиро вітає Вас з Днем народження!

Високо цінуємо та глибоко поважаємо Вашу самовіддану працю. Яскравий, багатогранний талант, працездатність і відданість улюбленій справі дозволили Вам досягти блискучих успіхів на професійній ниві. Ви даруєте людям позитивні емоції, і вдячна публіка відповідає Вам своєю щирою любов’ю.    Бажаємо Вам, шановна Надіє Вікторівно, міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії, окриленого натхнення, величезних звершень та творчих перемог.