Вітаємо з Міжнародним днем лікаря!

Дата: 05.10.2020 11:29

День лікаря відзначається в перший понеділок жовтня. Це міжнародне свято, яке було введене з ініціативи ВООЗ (всесвітньої організації охорони здоров’я). Сьогодні його в знак солідарності відзначають лікарі всього світу. Професія лікаря повністю присвячена служінню людям. Вона вимагає не тільки вірності клятві Гіппократа і глибоких знань, а й нескінченного терпіння, стійкості, чуйності і душевної щедрості. Нелегкою повсякденною працею ви охороняєте найбільші цінності даровані людині  – життя і здоров’я. У найважчі хвилини ви приходите на допомогу, проявляючи високий професіоналізм і відповідальність, співчуття і доброту. Тому в День лікаря висловлюємо величезну подяку всім, хто день у день рятує людські життя, стоїть на сторожі здоров’я народу.
      Величезне спасибі вам за щоденну, кропітку працю і любов до обраної професії.  Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у благородній справі, щастя і душевного тепла в будинку, комфортних умов праці, миру, добра і благополуччя!
Низький вам уклін!