Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2020 08:55

Хтось із мудрих сказав: «Бібліотекар – це не професія, а стан душі». Для кожної освіченої людини  бібліотекар – це, насамперед, творча особистість, яка безкорисливо, щедро, з повною віддачею служить суспільству, читачеві. Досвід бібліотечного працівника, його безмежна відданість своїй справі не може не викликати захоплення і поваги. Бібліотекарі – хранителі і провідники, співбесідники міріад книг, журналів, газет, відповідальні, принципові, уважні і терпеливі до своїх читачів. Це чуйні, товариські, впевнені в собі і водночас привітні і комунікативні люди.

Шановні бібліотечні працівники, ваша мудрість і душевна щедрість, добро та милосердя сповна розкривається у роботі. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я,  родинного затишку, оптимізму,  радості і натхнення, вдячності від любителів книги та  творчого завзяття. Нехай бібліотечна нива колоситься  зернами людської мудрості, які ви щедро засіваєте в стінах своїх бібліотек!