День туризму в Матусівському НВК№1

Дата: 25.09.2020 21:40

Як відомо, подорожі дають нові емоції та враження, розширюють кругозір, дозволяючи дізнатися багато цікавого про культуру і природу різних країн і народів. День туризму - свято тих, хто хоч раз вибирався з повсякденної суєти на відпочинок в незвідані місця і тих, хто робить цей відпочинок комфортним.

Щороку в Матусівському НВК № 1 організовуються і проводяться різноманітні заходи, присвячені Дню туризму. Цього року День туризму в школі пройшов під гаслом «Туризм – це круто!». Учні молодших класів взяли участь у конкурсі малюнків «Подорож моєї мрії», а також стали учасниками веселих квестів «Навколо світу за 40 хвилин» (4 клас), віртуальної подорожі «7 чудес світу» (2 клас), «Мандруючи Україною» (3 клас), «Я – справжній турист» (1 клас). Учні старшої школи практикувались у розкладанні туристичного намету, наданні першої домедичної допомоги та вчились зав?язувати туристичні вузли.