МИ- ЗА МИР

Дата: 25.09.2020 21:00

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  війна і  страх  не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країні. Саме тому  існує цей день – Міжнародний день миру , який щорічно людство відзначає 21 вересня. Учні Станіславчицького НВК зробили свій вклад у почесну і необхідну місію збереження миру на планеті- творчий. Адже творчість- це єдина мирна зброя, яка в нас є. В нашій школі пройшла акція «Долонька миру». Учні  1-9 класів виготовили долоньки, розфарбували їх і написали побажання миру і процвітання усім людям. А потім  кожен помістив свою долоньку на величезний глобус, щоб мир і спокій був на всій планеті. Свій маленький вклад внесли і дошкільнята . Вони провели конкурс малюнків на асфальті « Наша мирна Україна- то є наша Батьківщина» . Учні щиро бажали   творити добро-  завжди, жити мирно- завжди, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!