Чудовий край під небом синім - наша чарівна Україна. А ми всі - її діти.

Дата: 17.09.2020 20:28

Кому, як не нам, хочеться жити в  добрі, мріяти про наше щасливе  майбутнє . Саме такі прагнення  діти висвітлюють у своїх  творчих роботах. Нещодавно було оголошено  конкурс дитячого малюнка під гаслом «Україна майбутнього». Учні початкових класів Матусівського НВК №2 долучились до цього конкурсу і вирішили виготовити спільне аплікаційне панно - малюнок у вигляді українського рушника .  Кожний класний колектив виготовляв окремі елементи  композиції , а потім  разом  створювали аплікацію. Роботу розділили за ступенем складності. Але приймали участь всі, навіть  найменші школярики своїми маленькими рученятками зуміли створити сонце, зелені листочки робили другокласники, квіти - 4-ий клас, а колосочки- 3-ій. Робота була цікавою, бо кожна дитина вносила свою родзинку. У роботі їм допомагали учителі і порадою, і похвалою. Кожна дитина показала своєю працею, як сильно вона любить свою Батьківщину, свій рід, свій народ.