17 вересня – професійне свято відважних і рішучих людей в нашій державі – рятівників!

Дата: 17.09.2020 14:56

Щиро вітаємо усіх працівників цивільного захисту та пожежної охорони із професійним святом – Днем рятівника! Ви щодня ризикуєте своїм життям, боретеся з усіма земними стихіями заради порятунку людей. За це вам велике спасибі від всієї нашої громади!

Хочеться побажати вам спокійних робочих буднів, везіння і надійних товаришів, готових завжди прийти на допомогу! Бажаємо вам здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах! Зі святом!