11 вересня - річниця загибелі жителя Матусівської громади Олександра Лінчевського

Дата: 11.09.2020 14:05

11 вересня минає рік, коли ворожа куля обірвала життя нашого земляка – Олександра Валерійовича Лінчевського, який загинув під час виконання бойового завдання унаслідок обстрілу поблизу Волновахи. Відвідати могилу земляка прийшли керівники Матусівської об’єднаної територіальної громади,батьки загиблого, рідні, знайомі та вчителі. Присутні вшанували пам'ять загиблого учасника АТО хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили.

До присутніх звернувся сільський голова Василь Колісник:

– Рік тому до нашої громади надійшла страшна звістка про загибель солдата, нашого земляка, Олександра Лінчевського. Ми завжди будемо пам’ятати Олександра та його подвиг і допоки ми шануємо і бережемо спогади, доти Україна буде сильною.

В цей день в навчально-виховному комплексі №2, де він навчався , з учнями було проведено бесіди про героїзм і відвагу захисника Батьківщини, біля меморіальної дошки Олександру Валерійовичу Лінчевському горіла лампадка та учні поклали квіти.

Слава Герою і вічна йому пам’ять.