Вітаємо з Днем знань!

Дата: 31.08.2020 17:38

Урочистий і хвилюючий день сьогодні в освітніх закладах нашої громади. З дотриманням правил навчання в умовах карантину розпочинається новий навчальний рік, який означає відкриття нової, цікавої і часто нелегкої дороги – дороги до знань.

У цей день хочемо привітати учнів,  батьків та учителів, побажати усім успішного навчального року. Особливі вітання першокласникам, які сьогодні поповнили ряди дружньої родини школярів і в житті яких відбудеться перший урок, відчиняться двері у чарівний світ знань, умінь і навичок. Упевнено мандруйте сторінками шкільних років. Бажаємо вам успіхів у досягненні мрій і бажань.

Не менш важливим День знань і для майбутніх випускників, яким зовсім скоро  доведеться іти у доросле життя та обирати свою професійну стежину. Тож бажаємо всім учням гарного настрою протягом усього навчального року, нових друзів, яскравих вражень, високих досягнень і постійного прагнення до знань,  а  батькам — здоров’я, сил і терпіння!

Вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є вчитель.  Шановні вчителі, зичимо вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.

Зі святом! З Днем знань!

З повагою керівництво, виконавчий комітет

та депутатський корпус сільської ради Матусівської ОТГ