Шановні жителі громади!

Дата: 21.08.2020 10:09

Останнім часом на території громади почастішали випадки навмисного спалювання населенням сухої трави, залишків листя, соломи, сміття. Як свідчить практика, основною причиною виникнення пожеж є нехтування правилами пожежної безпеки.

20 серпня горіла територія колишнього цукрового заводу в с.Матусів, що знаходиться у власності ТОВ «Рімесса» групи компаній «ЛНЗ». З боку власників ніяких дій вжито не було. Пожежу гасили своїми силами працівники ФГ «Ольвія».

Черговий раз нагадуємо, що спалювання рослинності не тільки завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового сектору. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні.

Пам’ятайте, що непогашене вогнище або кинутий недопалок, враховуючи спекотну погоду, можуть стати причиною великої пожежі, внаслідок чого постраждають люди та екологічна система в цілому.

Хочемо нагадати, що окрім особистої небезпеки, на паліїв чекає адміністративна відповідальність!