В Матусівській громаді продовжують упорядковувати територію та ремонтувати дороги місцевого значення

Дата: 12.08.2020 12:40

Упорядкування та санітарний стан громади є одним із чинників, який визначає рівень участі громади у вирішенні проблемних питань благоустрою. Працівники комунального підприємства «Відродження» Матусівської сільської ради  регулярно проводять роботи з приведення території громади в належний санітарний стан. Проводять обрізку гілок  та за допомогою деревоподрібнювача перебивають їх на щепу, яка використовується для опалення навчальних закладів. Також упорядковують  клумби, газони та узбіччя доріг. Наразі підприємство проводить ямковий ремонт дороги по вул. Івана Богуна за допомогою рециклера.

«Погода дозволяє продовжувати ямковий ремонт дорожнього покриття, тому намагаємося максимально ефективно використовувати цю можливість. Ми  і  надалі будемо проводити ремонт доріг місцевого значення на всій території громади», – зазначає директор КП «Відродження» Юрій Малик.