На паліїв чекає адміністративна відповідальність

Дата: 29.07.2020 12:58

На жаль, щороку трапляються надзвичайні події через необережне поводження з вогнем або свідомий підпал, які тягнуть за собою тяжкі наслідки не лише для екосистеми, а й для життя і здоров’я самих громадян.

Питання спалювання сухої рослинності особливо гостро постає у період прибирання сільськогосподарських ділянок. Необачні господарі продовжують «прибирання» вогнем, наражаючи на небезпеку себе та близьких, не кажучи вже про загибель птахів, тварин, комах та нищівну руйнацію родючого шару ґрунту. Підпал стерні чи сухої трави часто призводить до неконтрольованого екологічного лиха і може завдати великих збитків людському майну, знищити лінії електропередачі, газопровід та корисні насадження.

Хочемо нагадати, що окрім особистої небезпеки, на паліїв чекає адміністративна відповідальність.