ЮНІ КОЗАЧАТА ЗІ СТАНІСЛАВЧИКА

Дата: 28.07.2020 23:25

Козацькому роду нема переводу – це підтвердили юні козачата, члени середньої групи рою «Соколята» Станіславчицького навчально- виховного комплексу. 23 травня 2020 р., саме в День Героїв України вони взяли участь у Всеукраїнському онлайн- конкурсі «Відун». І хоч запитання на знання історії України були за курс 9-11 класів, учні змогли за визначений час впевнено  дійти до фінішу. А в період з 15 по 18 червня вирішили спробувати сили в обласній онлайн-грі «Джура». Щодня- новий конкурс: «Відун», «Рятівник»,  « Джура», « Спортивний туризм». І знову- вдало! Змагалися рої з районних центрів та навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Наші «Соколята»- наймолодші! Щире спасибі ройовому Цьомі Віталію і його команді: Броварській Лізі, Хитенку Руслану, Косован Вікторії, Косачовій Наталії, Камінському Богдану, Рудоман Владі, Корецькій Валерії. Так тримати, дорогі учні! Успіхів вам у подальших етапах конкурсу! Величезна подяка керівнику Бойку Володимиру Іллічу та виховникам Заріцькій Валентині Іванівні та Броварській Ірині Василівні за міцні знання та практичні вміння, які ви щедро даруєте учням.

Лариса Бобошко, директор Станіславчицького НВК