Вітаємо з днем народження працівника Матусівського сільського будинку культури Анатолія Мойсєєва!

Дата: 11.06.2020 23:17

Шановний Анатолію Володимировичу!

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів!

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів! Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

З повагою керівництво та трудовий колектив

Матусівської сільської ради ОТГ