5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Дата: 05.06.2020 09:11

День навколишнього середовища – це день, який покликаний ще раз привернути увагу суспільства до охорони природного середовища та відзначити заслуги і величезний внесок людей, які стоять на варті українського довкілля.

Цей день – не тільки професійне свято екологів, а й привід для того, щоб замислитися: «А що я особисто зробив для того, аби зберегти довкілля для прийдешніх поколінь?»…

Шановна громадо! Ми маємо усвідомити, що велика і відповідальна справа охорони навколишнього середовища – це наша спільна турбота. Зробімо все, для того щоб наші краєвиди тішили око і веселили душу, аби і наші нащадки могли насолоджуватися неповторною красою та унікальністю рідного краю. Адже чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, села та міста.