У Матусівській громаді школи вітають вихованців онлайн, збирають їх малюнки та дарують їм підбірки фільмів

Дата: 02.06.2020 22:38

«До Міжнародного дня захисту дітей, а також з нагоди закінчення навчання та настання літніх канікул всі наші школи привітали своїх вихованців, так як зробити це могли лише онлайн -  вибрали для цього нестандартні формати, -повідомляє  перший заступник  голови Матусівської ОТГ Ірина Береза.               - Колективи обох Матусівських НВК  привітали дітей в онлайн режимі та запропонували їм створити свої малюнки про те, як вони бачать турботу про себе, своє щасливе дитинство. Авторів найцікавіших малюнків школи планують відзначити і нагородити 1 вересня.

Станіславчицький НВК створив онлайн-фотовиставки найяскравіших моментів життя кожного класу, відпочинку у шкільному літньому таборі та інших цікавих моментів шкільного життя.  Вчителі привітали дітей -  подарували онлайн-добірки  хороших дитячих фільмів..»