Дорогі юні мешканці громади!

Дата: 01.06.2020 09:49

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими й щасливими, прославляли свої родини й рідний край.

Діти - це безмежна щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав мають стати одним із найголовніших наших обов'язків. Діти повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль і насильство. Давайте створимо для них такий світ разом. Зігріваймо теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуймо зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Дорогі юні друзі! Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, родинного затишку й тепла. Нехай ваше життя буде сповнене яскравими барвами радості, приємними враженнями й відкриттями!

Нехай здійсняться всі ваші мрії! Зі святом вас!

Сільський голова Василь Колісник