Шановні жителі громади!

Дата: 28.05.2020 08:51

Вітаю вас з Великим християнським святом Вознесіння Господнього, яке належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов’язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Святкується воно на сороковий день після Великодня і цього року припадає на 28 травня. Згідно із текстами Нового Завіту, Вознесіння Господнє – день, коли Ісус Христос вознісся на Небо і сів «праворуч Отця».
     В день Вознесіння Господнього ми благаємо Бога, щоб він благословив всіх нас, приніс благополуччя та мир на українську землю. Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях! Добробуту вам, душевної величі, злагоди та миру у ваших родинах.
З повагою сільський голова Василь КолісникФото без опису