В Матусівському НВК№2 піклуються про естетичний вигляд території закладу

Дата: 23.05.2020 00:01

Навчальний заклад - це простір розвитку, навчання, спілкування, взаємодії, спільної діяльності учнів, вчителів та громади. Саме завдяки співпраці, нещодавно біля  закладу Матусівського НВК №2 закладено клумбу «Лавандове поле». На  якій висаджено 100 кущів лаванди, які люб’язно подарувала випускниця школи Кураш Ольга Василівна.

Але на цьому оновлення  території не закінчилося. Здалеку   радує око  учнів, батьків, працівників закладу та всіх жителів кольорова огорожа закладу, яку пофарбували педагогічні працівники та обслуговуючий персонал Матусівського НВК №2.  Фарбу для огорожі було закуплено за фінансової підтримки голови фермерського господарства «Ольвія» Івана Кравченка.

Колектив навчального закладу з радістю буде продовжувати співпрацю щодо реалізації спільної мети – благоустрою та озеленення освітнього закладу.