Шановні жителі територіальної громади!

Дата: 14.05.2020 12:50

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем сім'ї!

Сім’я, родина, рід… До цих головних надбань людського суспільства ми, українці, ставимося з особливою святістю та повагою. Адже саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро. Сім’я була і залишається осередком стабільності та розвитку. Саме в наших родинах зберігаються українські національні традиції. Хочу, щоб для кожного з нас родина була надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

Бажаю, щоб у ваших родинах завжди панували добробут, благополуччя та щастя, а внутрішня атмосфера в сім’ях будувалася на любові, терпінні і повазі до кожного члена родини. Нехай ваші домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості та взаєморозуміння!

З повагою сільський голова Василь Колісник