Шановні медичні сестри Матусівської громади!

Дата: 12.05.2020 11:44

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Міжнародним днем медсестри, яке відзначається 12 травня!

Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я - головні цінності для кожного.

У медичних закладах Матусівської громади самовіддано працюють, перебуваючи щодня на  варті здоров’я і життя людей,  п’ять  молодших медичних працівників. До їхнього професійного обов’язку входить прояв щирого милосердя до кожного пацієнта. І невипадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Медична сестра – це не лише виконавець лікарських призначень, а повноцінний учасник лікувального процесу, перший і головний помічник лікаря, виконуючий святу і прекрасну місію – спасіння, збереження, підтримки, захисту здоров’я і життя людини.

Дякуємо вам, шановні медичні сестри, за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за збережене здоров’я мешканців нашої громади, за невтомну щоденну працю. Зичимо вам тепла, душевної рівноваги, спокою у родинах, достатку і мирного неба.

З повагою керівництво, виконавчий комітет

та депутатський склад  сільської ради Матусівської ОТГ