Шановна громадо!

Дата: 08.05.2020 11:44

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Саме в цей день, 8 травня 1945 року, капітулювала нацистська Німеччина, і в Європі закінчилася Друга світова війна. В цей день ми згадуємо наших рідних, які загинули у криваві роки протистояння найсильніших держав світу, — на полі бою, в окопах, в концтаборах, від голоду та холоду в розбомблених містах і селах. Ми згадуємо героїв і жахливі битви, які назавжди залишаться в історії. Згадуємо, щоб ця трагедія ніколи не повторилася знову. 8 травня — це також день примирення між країнами учасниками Другої світової війни. Він встановлений недарма. Не для того, щоб применшити подвиг солдатів та важливість Перемоги, а заради миру. Щороку у цей день ми разом з усім світом вчимося пробачати помилки, розуміти й поважати один одного. Так, ми всі різні, завжди були й будемо, але в цьому має бути наша сила, а не привід для конфліктів. Давайте пам’ятати уроки Другої світової війни та цінувати людське життя сьогодні. Шануємо загиблих і пам’ятаємо про живих!

З повагою керівництво Матусівської сільської ради ОТГ