Обмеження у Матусівській ОТГ на період Великодніх свят

Дата: 18.04.2020 17:20

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 16.04.2020 року № 10 та вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211,  протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської обласної державної адміністрації від 17 квітня 2020 року № 19, 17 квітня  в Матусівській ОТГ відбулось засідання комісії ТЕБ та НС «Про додаткові заходи обмежень щодо запобігання поширенню захворювань, спричинених коронавірусом СОVID-19, на  період проведення Великодніх свят». За результатами засідання було вирішено:

1. тимчасово, у період з 13 год. 00 хв. 18 квітня до 6 год. 00 хв.

21 квітня 2020 року, заборонити на території Шполянського району проведення

за участі громадян релігійних заходів (богослужінь, молебнів, релігійних

обрядів, церемоній, тощо) у культових будівлях, на власних та прилеглих

територіях. Допускається проведення священослужителями релігійних

заходів (богослужінь, молебнів, релігійних обрядів, церемоній, тощо)

у культових будівлях без присутності громадян за умови дотримання

відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

1. посилити контроль за дотриманням у період святкових та вихідних днів підприємствами, установами, організаціями та населенням обмежувальних заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

3.посилити контроль щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період з 13 год. 00 хв. 18 квітня до 06 год. 00 хв.  21 квітня 2020 року.

4.забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання карантинних заходів, спрямованих на запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19, а особливо у період Великодніх вихідних