Шановні жителі громади!

Дата: 15.04.2020 09:16

Керуючись розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації від 23.03.2020 № 174, рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Матусівської сільської ради ОТГ, на території громади з 24 березня 2020 року запроваджено режим надзвичайної ситуації та продовжено карантин до 24 квітня 2020 року.

Цим рішенням на території  громади забороняється проведення всіх масових заходів, в тому числі й релігійних, у яких бере участь понад 5 осіб.

Враховуючи те, що на цей період припадає святкування Великодніх Свят, переконливо прошу священнослужителів громади  провести службу в храмах без прихожан.

Наше завдання в нинішній ситуації – зберегти життя та здоров’я людей, мобілізувати зусилля та втримати під контролем ситуацію щодо непоширення коронавірусу на території громади.

Заздалегідь вдячний за розуміння голова громади Василь Колісник