В Матусівській громаді на нараді директорів вирішуються проблемні питання навчальних закладів.

Дата: 12.03.2020 12:17

З метою належної координації здійснення освітньої діяльності відбулась нарада з директорами навчальних закладів під керівництвом Ірини Берези, заступника голови громади. В роботі наради взяла участь начальник відділу освіти Людмила Денисенко, інженер з техніки безпеки та охорони праці Любов Богурська та директори навчальних закладів. На нараді розглянуті та опрацьовані актуальні питання. Зокрема,  про забезпечення навчальних закладів протипожежними засобами безпеки. Про організацію харчування в закладах освіти та внесення змін до складу меню в шкільних їдальнях відповідно до «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах»  Євгенія Клопотенка. В рамках наради обговорювалось питання розподілу освітньої субвенції. В зв’язку з поширенням захворюваності дітей,  розроблений план заходів щодо попередження вірусних інфекцій. Всі присутні отримали практичні рекомендації з розглянутих питань з метою їх безпосереднього виконання.