Матусівська поетеса Любов Денисенко удостоєна літературної премії "Чарівне перо"

Дата: 18.02.2020 22:33

17 лютого, в день народження талановитого поета Олекси Влизька, в читальному залі центральної районної бібліотеки імені Миколи Томенка відбулась церемонія вручення літературної премії «Чарівне перо» районного літературного об’єднання імені Олекси Влизька. Премію започаткували в 2018 році члени літературного об’єднання імені Олекси Влизька для підтримки місцевих поетів та прозаїків, молодих талантів, з метою відзначення та популяризації кращих літературних творів літераторів, які утверджують ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, ідеї незалежності.

Цього року відзнаки удостоєна поетеса  Любов Семенівна Денисенко, жителька села Матусів, за збірку поезій «Більшого щастя немає». Диплом Лауреата та відзнаку «Чарівне перо» переможниці вручили заступник голови комісії з присудження літературної премії Наталія Мазур та голова районного літературного об’єднання імені Олекси Влизька Ольга Гарбарук. Грошову відзнаку вручили голова Шполянської райдержадміністрації Наталія Коваль та спонсор – приватний підприємець Микола Харченко.

На церемонії були присутні прихильники поезії, працівники сектору культури та районної бібліотеки, рідні та друзі поетеси. Любов Семенівну вітали голова райдержадміністрації Наталія Коваль, заступник голови комісії з присудження премії, директор Шполянської ЦБС Наталія Мазур, голова районного літературного об’єднання імені Олекси Влизька Ольга Гарбарук. Свої віршовані рядки, присвячені Л.Денисенко, зачитала член районного літературного об’єднання, лауреат літературної премії імені Олекси Влизька 2015 року Любов Грушник.

Від імені Матусівської громади з вітальним словом до Любові Семенівни звернулась бібліотекар публічної бібліотеки Матусівської сільської ради ОТГ Надія Коваль. Теплі та зворушливі слова прозвучали на адресу Любові Денисенко від її сина Сергія. Музичне вітання  переможниці дарував  дует Станіслава та Вікторії Бойко з с.Лозуватка, викладач Сигнаївської музичної школи імені І. П.Шульги Ірина Таран.

По закінченню заходу Любов Денисенко звернулася до всіх присутніх зі словами вдячності. Вона презентувала свої вірші, які трепетно й душевно запали в душу кожного в залі.

Матусівська громада щиро вітає Любов Семенівну з отриманням звання Лауреата літературної премії «Чарівне перо»! Бажаємо легкого пера, творчих злетів, прихильності муз, вдячних читачів та великого успіху. Нехай творча праця приносить вам задоволення, робить життя наповненим та змістовним. Нехай ніколи не зміліє джерело вашого натхнення, а великі і світлі мрії ведуть вас лише вперед, до нових поетичних  вершин!