Ніхто не забутий, ніщо не забуте…

Дата: 17.02.2020 15:25

7 серпня 2014 року Книга Пам’яті села Матусів поповнилася ім’ям Сергія Лифаря. Він загинув  під час організованого прориву з оточення у «довжанському котлі» під обстрілами з боку терористів та з території Росії.

17 лютого Сергію Івановичу виповнився б 51 рік. Він був сином, батьком, другом, коханим. Про щось мріяв, будував плани на майбутнє. Можна навіть згадувати дріб’язкові труднощі, але все це – ніщо в порівнянні з вічністю. Бо він віддав найдорожче – своє життя. І навряд чи думав, що життя обірветься так: раптово, далеко від рідного дому. Власне, слова тут просто зайві.        Матусівська громада висловлює щирі співчуття родині загиблого воїна. А всіх, хто живе завдяки жертві Сергія Івановича, ми просимо згадати його.  Де б ви не знаходилися: в родинному колі чи окопах, на лікарняних ліжках чи за кордоном, згадайте тих, хто дав вам можливість зустріти цей день. Згадайте, якою ціною нам дістається кожна хвилина.   Слава Героям! Герої не вмирають, адже вони разом з нами. Вони житимуть доти, доки ми про них пам'ятатимемо.