День безпечного Інтернету

Дата: 11.02.2020 23:50

11 лютого 2020 року у день відзначення  безпечного Інтернету  під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” у Станіславчицькому НВК пройшов урок- форум« Інтернет і ми». У цікавій формі учителі Батора О.В. та Броварська І.В. залучили до участі кожного учня. Учні 3-9 класів мали змогу подорожувати зупинками «Безпека в Інтернеті», «Знайомі незнайомці», « Віртуальна реальність», «Перевір себе», « Я не робот», «Ризики в Інтернеті».  Активними учасниками стали учні Цьома В., Полтавець Є, Хитенко Р. з 8 класу, Косован С., Коман С. з 9 класу та Косован В. з 6 класу.  Цей день навчив учнів правилам поведінки в Інтернеті, ознайомив із загрозами, що несе Інтернет та відзначив позитивні моменти користування мережею.