Харчування в навчальних закладах Матусівської громади – якісне та безпечне

Дата: 06.02.2020 20:39

05.02.2020 року в Матусівському НВК №2 відбулося планове інспектування шкільної їдальні щодо дотримання вимог законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів.

Перевірку провели головні спеціалісти відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шполянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Овчаренко В.О. та Марченко В.А.  Перевірка проводилася з урахуванням гігієнічних вимог до приміщень де обробляються, переробляються харчові продукти; вимог до поводження з харчовими відходами; вимог до харчових продуктів під час термічної обробки; вимог до гігієни персоналу, який працює у зоні поводження з харчовими продуктами та інших.

Результати перевірки показали, що їдальня Матусівського НВК №2 відповідає всім нормам, і порушень у сфері безпечності та якості харчових продуктів не виявлено. Володимир Овчаренко зазначив: «Аналогічну перевірку в листопаді 2019 року пройшов Матусівський НВК №1. Наявних порушень вимог законодавства виявлено не було. Шкільні їдальні Матусівської ОТГ, за результатами двох перевірок, є найкращими в районі».

Матусівська громада і надалі прикладатиме зусилля для збереження високого рівня якості харчування в закладах освіти.