Найстаршій жительці Матусівської громади виповнилося 98 років

Дата: 27.01.2020 17:32

Життя плине дуже швидко. Минають дні, місяці, роки, непомітно відлітають у спогади дитячі літа, проходить юність, потім зрілість, а потому – невблаганна старість… Людина, яка дожила майже до сторічного віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося, адже далеко не всім дано таке досягнення.

24 січня день народження у мешканки села Матусів Товстоног Тетяни Хомівни. В цей день їй виповнилося 98 років. Народилася іменинниця в багатодітній сім’ї. На її долю випало багато випробувань: босоноге дитинство, голод, тяжкі довоєнні роки, роки лихої війни та післявоєнна розруха.  Все життя Тетяна Хомівна пропрацювала в колгоспі сапальницею буряків. А на завершенні своєї трудової діяльності працювала нічною нянею в дитячому садочку с.Матусів. Іменинниця має дочку, двох внуків, трьох правнуків та праправнучку. Нині довгожителька проживає в родині дочки, в оточенні любові і шани.

В день народження найстарша жителька отримала привітання і подарунки від громади. Очі у старенької від такої уваги сяяли від радості.

Бажаємо Тетяні Хомівні здоровя,  миру, добра, родинного затишку!