Новорічний концерт в Станіславчицькому будинку культури

Дата: 02.01.2020 14:05

Святкування Нового року в українців поєднує в собі найрадісніші почуття миру, любові і взаєморозуміння.  Це свято асоціюється з новими починаннями, безліччю подарунків, здійсненням заповітних бажань у новому році.

Веселим новорічним дзвоном прокотилася хвиля святкових заходів в Матусівській громаді. 31 грудня в Станіславчицькому будинку культури відбувся концерт під назвою «Новий рік іде до нас!». Розпочалось новорічне свято зі слів привітань голови громади Василя Колісника: «Нехай рік наступний буде щасливим і успішним для кожного з нас і для всієї країни. Нехай новорічні світлі свята сповнять наші серця радістю й новою надією, принесуть у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок. У ці святкові дні бажаю вам щедрого святкового столу та багатої куті! Зичу вам та вашим родинам Божого благословення, міцного здоров'я, щастя, успіхів, здійснення мрій і сподівань!». Зі словами привітань до односельців звернувся староста с.Станіславчик Іван Бакуменко. Театралізовані постановки, в виконанні учнів школи, вдало перепліталися з музичними вітаннями учасників художньої самодіяльності. Свої пісні присутнім дарувала Ірина Броварська, Любов Косачова, Альона Бугайчук. Веселі конкурси та жарти лунали протягом всього концерту.  Свято промайнуло непомітно, всі присутні отримали масу задоволення від побаченого. У фіналі під гучні оплески зал разом з артистами заспівав улюблену пісню. Завершилось свято новорічною дискотекою.