В навчальних закладах громади пройшли новорічні заходи

Дата: 30.12.2019 18:02

Протягом тижня в трьох навчальних закладах Матусівської громади відбулись святкові новорічні заходи. І малюки із садочків, і старшокласники стали активними учасниками карнавальних дійств. Всі креативно та творчо підійшли до підготовки новорічних свят. В казкових героїв перевдягалися не тільки діти, а й працівники садочків та шкіл. Батьки також  активно долучались до проведення свят. Вони приготували чарівні карнавальні костюми діткам та самі брали участь в театралізованих шоу. Окрім того в кожній школі для всіх присутніх  була створена святкова фото зона та весела бутафорія для світлин.               Найрадіснішим моментом для дітей стала поява Діда Мороза з подарунками. Висловлюємо велику подяку спонсорам, які потурбувалися про те, щоб торбина Діда Мороза була повна солодощів. Матусівський НВК №1 вдячний СПП «Оліана», ФГ «Фенікс», ФГ «Оріон», приватному підприємцю Мірошніченко М.В. та приватному підприємцю Кравченко Н.О.  Матусівський НВК №2 дякує ТОВ «ЛНЗ ГРУП». Станіславчицькі школярі дякують ФГ «Дядя» та ПП «Метроагрофірма». З багажем позитивних емоцій та гарним настроєм діти відправилися на зимові канікули, щоб насолоджуватися відпочинком та набиратися сил для подальшого навчання.