Шановні жителі Матусівської громади!

Дата: 30.12.2019 18:35

Від усього серця радий  вітати  вас зі святом, що добром, надією і родинним теплом зігріває наші серця - Новим 2020 роком!

Рік, що минає був непростим, але ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашої громади. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє, вірю, що спільними зусиллями ми збудуємо європейську державу.

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в новому.

Від імені керівництва,  виконавчого комітету та депутатського складу сільської ради бажаю вам міцного здоров'я, вагомих здобутків у всіх справах і починаннях, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах та серцях, тепла і світла в кожну оселю.

З повагою голова громади Василь Колісник