Шановні жителі Матусівської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 18.12.2019 19:01

Вітаємо вас з Днем Святого Миколая Чудотворця – одним з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших християнських свят, яке традиційно уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

Найбільше цього свята чекають діти, бо переконані, що він не омине їх домівки, неодмінно принесе подарунки та любов. Це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Щиро вітаємо усіх жителів Матусівської громади, а передусім дітлахів, з Днем Святого Миколая, зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!

Зичимо всім достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить вас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.

З повагою керівництво Матусівської громади