Театралізоване дійство «Андріївські вечорниці»

Дата: 16.12.2019 17:43

13 грудня – за народною традицією свято Андрія, тож у Матусівському НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ст.№»2 учні початкових класів та їхні класні керівники організували тематичне театралізоване дійство, повернувши глядачів у далеке минуле. Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Вони супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді.
 Гості свята побачили справжнє українське дійство. Хлопці та дівчата жартували, співали, ворожили.  Господинею свята була найенергійніша, найкреативніші,  найпозитивніша Ольга Дмитрівна Молчанова. Особливо всім сподобалася забава із калитою. Калита - символ свята, обрядовий корж, що готується на свято Андрія. Гостей також пригощали смачними варениками та пампушками. Всі присутні на заході отримали   незабутні враження та позитивні емоції.