Ознайомлення учнів Матусівського НВК №1 з роботою Центру надання адміністративних послуг Матусівської громади

Дата: 12.12.2019 11:31

11 грудня з метою організації роботи щодо залучення та інформування населення на тему: «Що таке належний ЦНАП», для учнів старших класів було проведено екскурсію, під час якої вони на практиці ознайомились з організацією роботи ЦНАП, а саме: як здійснюється прийом заяв, видача документів, робота відділів.

Учні отримали вичерпну інформацію щодо надання адміністративних послуг стосовно державної реєстрації бізнесу, реєстрації місця проживання, оформлення паспорта громадянина України та закордонного паспорта.

Після відвідування ЦНАП в учнів залишилось позитивне враження про роботу Центру.