В РАМКАХ АКЦІЇ

Дата: 06.12.2019 00:24

Третього грудня в рамках всеукраїнської акцій «16 днів проти насильства» учні Станіславчицького НВК провели конкурс плакатів « СТОП СНІД!» та урок толерантності «Жити без обмежень», підготовлений учителем музики Броварською І.В. та приурочений до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями. Діти переглянули презентації про відомих всьому світу композиторів, письменників, художників, співаків, танцюристів, спортсменів письменника Мігеля де Сервантеса, композитора Людвіга Ван Бетховена, президента США Франкліна Рузвельта, італійця Андреа Бочеллі ( людина втратила зір), француза Ніка Вуйчича ( людина народилася без  кінцівок), китайців  Тао Сяо Вей та Ма Лі ( втрата ноги і руки). Послухавши розповідь про велику силу духу наших співвітчизників танцюристів   Івана та Надію Сіваків, художницю Дашу Безкостну, спортсменку Олену Акопян, бізнес - леді Юлію Ресенчук, учні зробили висновок: захищаючи честь людей з обмеженими можливостями, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Люди, сильні духом,  живуть у суспільстві і відчувають себе повноцінними людьми. Наше завдання – підтримати їх.

Лариса Бобошко, директор НВК