Їдальня Матусівського НВК №1 успішно пройшла інспектування

Дата: 02.12.2019 23:29

25 листопада 2019 року в Матусівському  НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1»  згідно щорічного плану державного контролю Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів  та захисту споживачів ( у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини) на 2019 рік, відбулось інспектування шкільної їдальні щодо виконання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності  та якості харчових продуктів». Інспектування проводили головні спеціалісти відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шполянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Овчаренко В.О. та Марченко В.А. Процес  інспектування фіксувався відеотехнікою. Державний контроль проводили по розділах: загальні вимоги до операторів ринку та гігієнічні вимоги потужностей, приміщень, транспортних засобів, перевірка обладнання та інвентарю до гігієнічних норм під час поводження з харчовими відходами, постачання води, харчових продуктів, пакування та маркування харчових продуктів, та їх термічної обробки продуктів. В результаті перевірки порушень не виявлено. Директор НВК - Хижняк Л.Д. має та веде відповідну документацію згідно вимог, кухар Друмя Н.Б., та помічник кухаря Березняк О.П., повністю виконують свої посадові обов’язки, дотримуються інструкцій та вчасно виконують розпорядження. Про що свідчить Акт № 52 від 27.11.2019, складений за результатами проведення планового заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку вимог законодавства.