Дата: 26.11.2019 18:26

У кожної людини найбільшим багатством є життя. Про його безпеку ми піклуємося з дитинства.   Школярі щодня чують про це від своїх батьків та вчителів . Часто, слухаючи про порушення правил дорожньогоруху , думаємо , що з нами цього не станеться. Але небезпека може чекати щомиті.
Щоб  попередити  лихо,  в Матусівському НВК №1 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху . Щоденні заходи переконали учнів у необхідності дотримання правил пішоходів. Актив учнівського самоврядування провів практичне заняття для молодших школярів «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!».
Протягом Тижня були проведені  загальношкільні заходи:
- лінійка по відкриттю Тижня знань Правил дорожнього руху на тему «Руху правила єдині – поважати їх повинні»;
- виставка в шкільній бібліотеці на тему «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»;
- вікторина «Дорожня грамота»;
- тренінг «Твій безпечний шлях до школи»;
- конкурс плакатів «Червоний, жовтий, зелений»;
-конкурс тематичних малюнків на тему «Знай,  дорослий,  знай, дитя,: Безпека руху – це життя» .
 Вчитель НВК Коваль Л.О. провела практичне заняття для вчителів з правильного надання первинної допомоги.
Учні зрозуміли, що не треба забувати найважливіші правила життя та здоров'я — правила поведінки на вулицяхрідного села та за його межами. Тільки пильність та обережністьзбережуть життя.
Правил руху дотримуйтеся завжди,
Щоб не булоіз вами біди!
Йти через вулицю може лиш там пішохід –
Де бачить відомий знак «Перехід».