В Матусівській громаді відкрився Центр надання адміністративних послуг.

Дата: 22.11.2019 10:09
Кількість переглядів: 2023

21 листопада в Матусівській громаді відкрився сучасний Центр надання адміністративних послуг (далі ЦНАП), який  відповідає всім міжнародним нормам і стандартам. Це стало можливим завдяки співпраці громади із міжнародною Програмою «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та країнами, що входять до його складу.

Офіційна частина відкриття Центру надання адміністративних послуг розпочалась із презентації  Матусівської громади в глядацькому залі будинку культури. В фойє приміщення жителі та гості громади мали змогу оглянути тематичну виставку, присвячену Дню Гідності та Свободи.  З вітальним словом до присутніх звернувся голова громади Василь Колісник. Він подякував за співпрацю  всім, хто був задіяний в створенні ЦНАП. Василь Васильович  зазначив: «Ми вдячні Програмі «U-LEAD з Європою», всім партнерам за підтримку і можливість спільними силами створити Центр надання адміністративних послуг. Завдяки навчальним тренінгам, які пройшли співробітники ЦНАП, ми більше дізналися про можливості розвитку місцевого самоврядування та будемо використовувати здобуті знання для розвитку нашої громади». Голова громади вручив працівникам ЦНАП сертифікати про проходження навчання в сфері надання адміністративних послуг. Начальник пенсійного фонду Борис Курінний під час виступу сказав: «Пенсійний фонд співпрацюватиме з Матусівською громадою, яка, створивши належний і комфортний ЦНАП,  покращила якість надання послуг. Адже  якісні послуги – це ще один крок до благополуччя мешканців громади.». Про позитивні зміни, які чекають на жителів громади в сфері надання послуг говорив і начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін та Володимир Потапенко. Слова привітань вдало перепліталися з музичними виступами працівників будинку культури. Кульмінацією заходу було перерізання стрічки біля входу до нового приміщення та урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг. Начальник ЦНАП Галина Дзюба запросила і ознайомила гостей з новим приміщення та розповіла про шлях , який пройшла громада до бажаного результату:  «Для втілення проекту сільська рада найперше привела у відповідність до європейських вимог приміщення, забезпечивши замість звичної для нас кабінетної системи відкритий простір, що дозволяє вільно спілкуватись персоналу і клієнтам.  Створено також належні умови для відвідувачів з особливими потребами, облаштовано куточок для дітей, внутрішні туалети. Сучасний ЦНАП в громаді – це місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах. Висловлюємо подяку заступнику голови громади Сергію Горі, який з перших днів участі громади в Програмі «U-LEAD з Європою», приклав багато зусиль для її реалізації.  При сприянні регіонального менеджера  Людмили Страшної  розроблені інформаційні і технологічні карти по послугах. Центр надання адміністративних послуг Матусівської громади  надаватиме 125 видів послуг. Завітавши до оновленого ЦНАП  і отримавши якісні послуги у комфортних умовах,  всі відчують позитивні  зміни».