Свято осені у садочку

Дата: 19.11.2019 20:18

Щороку, коли до нас у гості приходить осінь, ми відзначаємо свято зібраного врожаю, подарованого нам щедрою батьківською землею.

В Матусівському НВК №1 вже стало традицією відзначати свято осені в листопаді. Так, 13 листопада в актовій залі НВК  для вихованців закладу дошкільної освіти було проведено святковий захід, присвячений чарівниці-осені. Вихователі дошкільного  закладу підготували для малюків феєричну, сповнену яскравих барв і дивовижних персонажів казку. В ході цього дійства діти вирушили в чарівну подорож, щоб відшукати пані Осінь, подружились із лісовими мешканцями, які допомогли їм у цьому.

У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Діти співали пісні, декламували вірші  про осінь та виконали танок із колосками. За це пані Осінь щедро подарувала маленьким артистам дари  саду – соковиті яблука.